کيف محافظ Galaxy A7 2017

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


کيف هوشمند Clear View Cover توسط سامسونگ براي گوشي Galaxy A7 2017 طراحي و ساخته شده است و بهترين محافظت از گوشي را خواهد داشت.


هوشمند


کيف محافظ Galaxy A7 2017 Clear View Cover هوشمند است به اين صورت که با باز کردن درب آن صفحه نمايش روشن مي‌شود و با بستن آن گوشي به حالت استند باي ميرود و شارژ اضافه مصرف نمي‌شود. کافيست درب کاور محافظ را ببنيد و در جيب قرار دهيد.


محافظت کامل


کيف Clear View Cover مدل Galaxy A7 2017 قسمت پشت و جلو گوشي را بصورت کامل پوشش ميدهد و به خوبي از آن محافظت مي‌کند. به دليل نوع جنس اين کيف و براي جدا سازي آسان آن از گوشي لبه هاي کناري گوشي را بصورت کامل پوشش نمي‌دهد. البته اين ويژگي باعث مي‌شود در استفاده از دکمه ها و درگاه ها مزاحمتي ايجاد نشود.


 


کنترل بدون باز کردن درب کيف


با داشتن کيف Samsung Galaxy A7 2017 Clear View Cover بدون نياز به باز کردن درب کاور محافظ مي‌توانيد ساعت و تاريخ را مشاهده کنيد. همچنين بدون نياز به باز کردن درب مي‌توانيد صفحه نمايش را لمس و با آن کار کنيد. با استفاده از اين ويژگي مي‌توانيد به تماس هاي تلفني پاسخ دهيد و آهنگ در حال پخش را مديريت کنيد.


کيف اصلي Samsung Galaxy A7 2017 Clear View Cover


ضخامت کم و وزن سبک


اين قاب محافظ گوشي شما بزرگ و سنگين نمي‌کند و همچنان سبک و باريک مي‌ماند. به دليل استفاده از مواد اوليه مرغوب در عين حال که مقاوم است و از گوشي به خوبي محافظت مي‌کند وزن سبک و ضخامت کمي دارد.


قاب محافظ رسمي سامسونگ Samsung Galaxy A7 2017


اين قاب محافظ رسمي سامسونگ است و داراي بالاترين استاندارد ها و بهترين کيفيت ساخت است. اين قاب محافظ مخصوص Galaxy A7 2017 طراحي شده است بنابراين گوشي به خوبي در آن قرار ميگيرد و در استفاده از درگاه ها, سنسور, دوربين و دکمه هاي مزاحمتي ايجاد نمي‌کند.


ويژگي هاي کيف اصلي سامسونگ Samsung Galaxy A7 2017 Clear View Cover:


طراحي زيبا


نمايش ساعت و تاريخ از پشت درب کيف


وزن و ضخامت کم


اصلي شرکت سامسونگ


محافظت از لنز دوربين


حجيم و سنگين نکردن گوشي


استفاده از مواد اوليه مرغوب


براي خريد روي لينک زير کليک کنيد:


کيف اصلي Samsung Galaxy A7 2017 Clear View Cover


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها